top of page

Auto nomas noteikumi

Papildus var iznomāt:

Autosēdeklīti – 15 EUR nomas periodā.

Maksājumi:

 

  • Priekšapmaksa – ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā. (IZŅĒMUMS – servisa maiņas auto gadījumā, nomas maksa tiks pieskaitīta remontētā auto rēķinam).

  • Saņemot automašīnu, klientam ir nepieciešams uzrādīt pasi un derīgu autovadītāja apliecību, kā arī jāiemaksā drošības nauda.

  • Apkalpošana ārpus darba laika, iepriekš vienojoties - 15 EUR.

  • Sagaidīšana lidostā Rīga ar transfēru uz Kuldīgu, ja auto tiek iznomāts vismaz uz 7 dienām - 20 EUR + degvielas izmaksas (līdz 20 EUR, atkarībā no iznomātā auto degvielas patēriņa).

Rezervēšana:
Jāveic vismaz 24 stundas pirms nomas sākuma.

Autovadītāja apliecība:
Automašīnu drīkst vadīt persona, kas ir sasniegusi 21 gada vecumu. Vadītājam jābūt vismaz trīs gadu autovadītāja pieredzei un derīgai, starptautiski atzītai autovadītāja apliecībai.

 

Degviela:
Automašīna tiek saņemta un nodota ar pilnu degvielas tvertni. Samaksa par trūkstošo degvielu 5,00 EUR litrā.


Auto nomas periods:
Minimālais autonomas periods 24h. Ja transporta līdzeklis tiek nodots vēlāk kā vienu stundu pēc paredzēta nodošanas laika, klientam jāveic samaksa arī par nākamo dienu. Automašīna tiek uzskatīta par nodotu iznomātājam vienīgi pēc tam, kad iznomātāja pārstāvis veicis tās vizuālo apskati un parakstījies par automašīnas pieņemšanu. Nomas noteikumu pārkāpšanas gadījumā, drošības nauda netiek atmaksāta.

Lietošanas teritorija:
Latvija


Atbildības pašrisks:

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, tiek piemērots fiksēts atbildības risks 500.00 EUR, ja nomas līgumā nav noteikts citādi.
Papildus noteikumi:
Nobraukumu ierobežojums dienā 500 km.


Sodi:

 

  • Nozaudēta tehniskā pase/ numurzīmes – 70 EUR

  • Neapmaksāti administratīvie sodi, stāvēšana neatļautā vietā nomas periodā – 200% apmērā no soda summas

  • Smēķēšana nomas mašīnā  - 70 EUR 

bottom of page