PRETRŪSAS APSTRĀDE

Aizsardzība pret koroziju

Gandrīz 100 gadus pasaules transportlīdzekļu ražotāji un īpašnieki ir cīnījušies pret kopīgu ienaidnieku: korozija. 

Auson ir Zviedru ražotājs, kas izstrādājis dažādus pretrūsas apstrādes risinājumus gan automobiļu ražotājiem gan pretrūsas apstrādes servisiem. Mēs piedāvājam automobiļu virsbūves pretrūsas apstrādi ievērojot Auson izstrādāto Mercasol tehnoloģiju. 

Kāpēc Mercasol? 

Mercasol piedāvā plašu aizsardzība pret rūsu pēcpārdošanas un profesionālai lietošanai. Tas tiek plaši atzīts un izmantots arī Skandināvijas bargajos apstākļos automobiļu pretrūsas aizsardzībā. Produkti ir apstiprināti saskaņā ar Zviedrijas standartu un Somijas standartu, kurus izmanto Ziemeļvalstīs. 

Automobīļu virsbūves apstrāde no 550,- EUR 

Tālr.: +371 29237448

Pretrūsas apstrādes process.

Lai veiktu pilnvērtīgu automašīnas pretkorozijas apstrādi, tiek demontēti paspārņi un nepieciešamās aizsargdetaļas.

Tas palīdz piekļūt vietām, kur metāla rūsēšana ir viena no aktīvākajām. Tiek veikta rūpīga auto šasijas mazgāšana, dobumu skalošana, rūsas tīrīšana un apstrāde pēc nepieciešamības, attīrot visas virsmas no netīrumiem, eļļas, sāļiem un rūsas.

Tālākais apstrādes process turpinās tikai tad, kad
automašīnas grīda ir pilnībā izžuvusi.

Pirms pretkorozijas līdzekļu uzklāšanas ar gaisa

spiedienu tiek izpūsti pēdējie netīrumi.

Seko motortelpas un vāka apstrāde ar tam speciāli paredzētu vasku.

Dobumos tiek izsmidzināts pretkorozijas aizsarglīdzeklis, kas pārklāj iekšējās metāla virsmas un neļauj rasties rūsai.

Nobeigumā transportlīdzekļa virsbūves apakša tiek pārklāta ar pretkorozijas aizsarglīdzekli, kas satur alumīnija pulveri. Tas pasargās virsbūvi no šķembu radītajiem bojājumiem un neļaus rasties rūsai.

Antikorozijas aizsarglīdzekļi lieliski darbojas kā skaņas slāpētājs, kas absorbē ceļu satiksmes skaņas un padara braucienu automašīnā daudz komfortablāku.

Transportlīdzekļu apstrāde tiek veikta, vadoties pēc ražotāja izstrādātām metodiskām veidlapām, kurās norādīti tehnoloģiskie punkti virsbūves iekšējo
paneļu apstrādei.