AUTOSERVISS

Rezerves daļas

Piedāvājam iegādāties CITROEN, LADA un TOYOTA oriģinālās auto rezerves daļas, kā arī t.s. after market jeb neoriģinālās rezerves daļas visu marku automobiļiem. Lielu daļu no kārtējās apkopēs un remontos nepieciešamajām rezerves daļām varēsim piedāvāt uzreiz no mūsu noliktavas vai dažu dienu laikā piegādāsim no noliktavām Rīgā, Skandināvijā vai Eiropā. Piedāvājam piegādāt arī automašīnu virsbūvju remontam nepieciešamās rezerves daļas – stiklus, lukturus, bamperus un virsbūves daļas. Pārstāvēto rezerves daļu un materiālu sortiments ir ļoti plašs.
Sazinieties ar mums, lai pārliecinātos par nepieciešamās rezerves daļas pieejamību – tālrunis +371 63322884, e-pasts: info@rezerve.lv.

Atsevišķas preču grupas saviem klientiem piedāvājam uz īpaši izdevīgiem noteikumiem:

REMA TIP-TOP riepu remonta materiāli, Kumho riepas.

Tehniskā apkope un remonts

Piedāvājam veikt visu marku vieglo automobiļu un komerctransporta tehniskās apkopes un remontus pēc garantijas periodā, kā arī nodrošinām CITROEN un LADA automobiļu apkalpošanu garantijas laikā.
Juridiskām un fiziskām personām piedāvājam slēgt sadarbības līgumu par automašīnu apkalpošanu, saņemot atlaides un iespēju veikt samaksu ar pēcmaksu.
Kļūstiet par autocentra "REZERVE" klientu un regulāri veiciet automašīnas tehniskās apkopes mūsu servisā! Mēs parūpēsimies, lai uz ceļa Jūs vienmēr justos droši un auto nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus.

Profesionāli mehāniķi ar modernām iekārtām Jūsu automobilim veiks:
  • tehniskās apkopes un remontus;
  • a/m sagatavošanu tehniskajai apskatei CSDD;
  • riepu montēšanu un balansēšanu;
  • eļļas nomaiņu dzinējā un agregātos;
  • elektrosistēmas diagnostiku un remontus;
  • degvielas sistēmas diagnostiku un maiņu;
  • a/m mezglu un agregātu maiņu;
  • a/m piekares diagnostiku un remontus;
  • a/m dzinēju, galvu remontu un maiņu;
  • kondicionēšanas sistēmas pārbaudi, uzpildīšanu un apkopi;
  • a/m izplūdes gāzu pārbaudi un regulēšanu;
  • riteņu ģeometrijas pārbaudi un regulēšanu;
  • amortizatoru efektivitātes pārbaudi;
  • bremžu sistēmas pārbaudi un regulēšanu.

  Virsbūvju remonts un krāsošana

  Veicam automašīnu virsbūvju ģeometrijas atjaunošanu uz CAR-O-LINER stenda, virsbūves daļu remontu un/vai maiņu. Plastmasas detaļu remontu, vējstiklu maiņu.

  Veicam automašīnu virsbūvju vai to detaļu krāsošanu tam īpaši paredzētā krāsošanas kamerā ar SPIES HACHER ūdens bāzes krāsošanas materiāliem.

  Mūsu veikto darbu kvalitāti augsti novērtējušas apdrošināšanas sabiedrības: AAS BALTA; AAS BTA; AAS ERGO; AAS GJENSIDIGE BALTIC.

  Auto gāzes uzstādīšana

  Esam sertificēts autogāzes uzstādīšanas un pārbūves serviss. Uzstādām automašīnām jaunākās paaudzes gāzes iekārtas. Gāzes iekārtu var uzstādīt gandrīz jebkuram benzīna dzinējam. Uzstādīšanai nepieciešamas tikai divas dienas, un šī iekārta ļauj pēc izvēles izmantot benzīnu vai gāzi, kas ir vairāk nekā divreiz lētāka. Ārēji gāzes automobili ir grūti atšķirt no parastā, taču pirmais ir ievērojami ekonomiskāks. Veicam arī citur uzstādītu gāzes iekārtu diagnostiku, apkopi, remontu un regulēšanu.
  Gāze ir nesalīdzināmi ekoloģiskāka par parasto degvielu. CO2 izmeši samazinās par 25%, N20 – par 20%, bet CO – gandrīz par 60%. Sašķidrinātā gāze (autogāze) ir naftas pārstrādes procesā iegūts blakus produkts, savācot pārstrādes procesā radušos tvaikus.


  Uzstādīšanas izmaksas ir, sākot no 670,- EUR,  un ir atkarīgas no:
  1. auto izlaiduma gada (CO un CH normas),
  2. automašīnas jaudas un dzinēja tilpuma,
  3. balona veida, izmēra un novietojuma sarežģītības,
  4. klienta vēlamās komplektācijas,
  5. eļļošanas/dzesēšanas komplekts ar uzstādīšanu 70 EUR,
  6. gāzes uzpildes "korķa" ierīkošana blakus benzīna uzpildes "korķim" 50–100 EUR,
  7. papildu darbiem, kuri var rasties, uzstādot gāzes iekārtu (piem., kolektora noņemšana, uzlikšana u.c.).

  GARANTIJA

  Gāzes iekārtai tiek piešķirta garantija uz 2 gadiem vai uz 30 000–100 000 nobraukuma kilometriem (nobraukuma ierobežojums atkarīgs no sprauslu tipa).


  Sazinieties ar mums: tālrunis +371 63322884, e-pasts: info@rezerve.lv.


  Ikgadējā tehniskā apskate CSDD

  Liela daļa mūsu klientu izmanto papildu pakalpojumu – tehniskās apskates veikšana CSDD.

  Iepriekš piesakoties, Jūs varat atstāt savu auto pie mums autocentrā uz diagnostiku (pārbaudi). Zinoši mehāniķi pārbaudīs Jūsu auto, nepieciešamības gadījumā veiks regulēšanas vai nelielus remonta darbus, pēc kuriem dosies uz CSDD (Ceļu satiksmes drošības direkciju) un izies Jūsu auto tehnisko apskati.

  Ierodoties pēc auto norunātajā laikā, tas Jūs jau gaidīs tehniskā kārtībā un ar ielīmētu apskates uzlīmi logā.


  SIA "REZERVE" iesaistījies ESF projekta «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).

  Projekta realizācijas laiks: 2017. gada 27. janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.
  Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.
  Projekta mērķa grupa ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās.
  Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda), 15%no Latvijas valsts budžeta finansējuma.

  IEGULDIJUMS TAVA NAKOTNE

  Partneri, kuri mums uzticas

  LAMB

  Kuldīgas novada
  pašvaldība